Kanał RSS z odcinkami RSS

Zapomniany księgozbiór

7 komentarze to “Zapomniany księgozbiór”

 1. KapitanKrzak pisze:

  Hańba, że pod tak dobrą audycją nie ma żadnego komentarza. Bardzo fajnie się ciebie słucha, masz taki radiowy głos, jak opowiadasz o bóstwach i bogach Słowian to mam wrażenie, że słucham wioskowego bajarza. W audycji zawsze ciekawy temat i materiały do których samemu ciężko się dokopać, i co zapewne byłoby bardzo pracochłonne. Szkoda tylko, że takie krótkie na ale cóż. Mam też prośbę odnośnie wrzucenia dwóch audycji z czerwca których z przyczyn technicznych nie udało mi się wysłuchać. Jeśli nie masz nic przeciwko będę publikował audycje tzw. „pirackie”, aby słuchacze nie musieli zbyt długo czekać, może w trochę gorszej jakości, ale da się wysłuchać.

 2. Andrzej Famielec pisze:

  Audycje będą umieszczone – po prostu muszę je trochę obrobić. Będą najpóźniej w przyszłym tygodniu.

 3. KapitanKrzak pisze:

  Audycja Zapomniany Księgozbiór z 17 lipca 2012, temat cenzura. Jakość niemal idealna.

  | http://filerio.in/qxuuwvj26iwg |

 4. Moherrorysta pisze:

  Spoko programik

  miła „odskocznia” od Krawca i s-ki ;)
  nie żebym miał coś do Mapeta i innych
  ale zawsze to coś całkiem innego niż reszta!
  Pozdrawiam!

 5. jaco2 pisze:

  Piękna audycja, właśnie polece ją znajomym. Uwielbiam książki i mam parę starych pozycji jednak zdobyłem je w kiepskim stanie. Mam np. rocznik gazet(niemieckie) z 1905r., ale w kiepskim stanie(wdał się grzyb). Może panie Andrzeju jakaś audycja techniczna jak dbać i rewitalizować ksiegozbiory.
  ps.mam plan co do tych gazet-tygodników kiedyś zeskanowań i robic powtórke z roku 1905. Taki restart , newsy zdjęcia itd. Problem tylko, że będę musiał zaprząc tłumacz z google bo nie szprecham ;)
  Pozdrawiam.
  ps2.mało komentaży, bo co tu komentowac. Dobrze jest!

Zostaw komentarz