Serdecznie zapraszam i mocno polecam spotkanie w jakim miałam wziąć udział i prowadzić panel ale zmiany nastają szybko i będę już w tym czasie w Anglii ale polecam i mocno wspieram Alani i Piotra a więc o czym ono będzie:

SPOTKANIE Z PRZYGODĄ ŻYCIA:

Wyobraźmy sobie, grupę ludzi, którzy zapragnęli doświadzyć przejażdzki helikopterem do dżungli.

Po wylądowaniu ludzie ci zapominają o wszystkim co było wcześniej, łącznie z tym, że sami sobie zaplanowali tę podróż. Jest to początek niesamowitej przygody życia, która często nie jest łatwa. Nasi podróżnicy na swojej drodze natrafiają na różnego rodzaju wyzwania. Doświadczają wzlotów i upadków, radości oraz smutku. Borykają się z problemami rodzinnymi, zdrowotnymi i finansowymi. Są targani przez swoje pragnienia, troski, emocje, przywiązania i negatywne przekonania.

Szukajac rozwiazań swoich problemów ludzie zwracają się do szamanów, których spotykają w dżungli. Ci tajemniczy mistrzowie obiecują im zbawienie i rozwiązanie ich problemów poprzez przeróżne techniki: medytacje z fioletowo-niebieskimi światłami, czakramami oraz rozmowy z aniołami. Po początkowej fascynacji, nasi podróżnicy z rozczarowaniem odkrywaja, że te techniki dzialaja tylko chwilowo ponieważ pomimo obiecanych korzyści, sytuacja naszych bohaterów wcale się nie poprawia: nadal odczuwają smutek, braki, lęki i egotyczne pragnienia.

Wtedy nasi podróżnicy zaczynają knuć różnego rodzaju teorie spiskowe, a winą za swoje problemy obarczają rząd, reptalian, chemitrails, archontów i niewidoczne byty astralne. Próbując walczyć z tymi istotami czują gorycz w ustach i niesmak po porannej kawie, którą trudno im odstawić pomimo, że napój ten też jest podejrzeny o bycie częścią systemu manipulacji.

Pojawia się wiele przekazów, czanelingów, nowych metod i teorii walki z przeciwnikami. A wiadomości te są tak sprzeczne ze sobą, że nasz zagubiony lud nie wie już komu ufać i tonie w chaosie informacyjnym.

Tak dużo było tych glosów i porad, że główni bohaterowie dochodzą do wniosku, że nie już ma sensu szukać winnych i odpowiedzi na zewnatrz, a najlepszym rozwiązaniem będzie wziąć pełną odpowiedzialność za swoją przygodę życia i stać się swoim własnym mistrzem.

W momencie, w którym wsłuchują się w swoje wnętrze przypominają sobie, że:

- To oni sami postanowili przylecieć na tę trudną wyprawę.
- Ich prawdziwa natura jest zupełnie różna od tego, czego doświadczyli w dżungli życia.
- Poprzez poznanie tego czym nie są, mogą lepiej zrozumieć czym tak naprawdę są.
- Wszyscy, których spotkaliśmy podczas podróży, nie istnieją jako oddzielne byty, lecz są różnymi aspektami nas samych.
- Kiedy przestaniemy działać pod wpływem strachu, doświadczenie szczęścia stanie się w 100 % realne.MASZ OCHOTĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W WYPRAWIE DO SWOJEGO WNĘTRZA?WYBIERZ SIĘ Z NAMI W NIESAMOWITĄ PODRÓŻ JUŻ 14 KWIETNIA W KRAKOWIE ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WARSZTATY Z CYKLU ,,SPOTKANIE Z PRZYGODĄ ŻYCIA”

Rezerwacja miejsca za pomocą systemu transferuj PL
https://secure.transferuj.pl/?h=29a21f247643f0d818876adb32d31c4b2a0b1a6f

Tym razem tematem przewodnim warsztatów będzie budzenie wewnętrznego mistrzostwa, odkrywanie własnego potencjału, wolność i samowystarczalność.

14 Kwiecień 2013 (Niedziela)
Godz: 12:00 – 18:00
Gdzie: Kraków, Klub Jędruś, Nowa Huta, Osiedle Centrum A 6A

(Z przerwą obiadową ustaloną na miejscu – żywienie we własnym zakresie)

Inwestycja: 90zł (w przypadku przedpłaty na konto) / 100zł ( w przypadku wpłaty w dniu warsztatów.)

Informacje:
zapisy@fruitosophy.com
tel: 796165960
www.fruitosophy.com

PROGRAM WARSZTATÓW:

I część:
Mechanizm działania iluzji.
Dlaczego szukamy na zewnątrz, tego co mamy w sobie?
Prowadzi: Alani

II część:
Twoja rola w procesie uzdrowienia.
W jaki sposób interpretować symptomy chorobowe?
Prowadzi: Piotr

III część:
Odnajdywanie swojej ścieżki życiowej.
Jak zaufać sobie, pozbyć się lęków i pójść za głosem intuicji?
Prowadzi: Alani

IV część:
Uwalnianie od przywiązań.
Jak pozbyć się starych nawyków i odzyskać wewnętrzną moc?
Prowadzi Piotr

Nasza historia:
W ostatnich miesiącach doświadczyliśmy zdarzeń, które diametralnie zmieniły nasze życie i postrzeganie świata. Okazało się, że to co uznawaliśmy za prawdę było jedynie głosem naszego ego, a nasze działania były motywowane strachem. Gdy to sobie uświadomiliśmy, wyszliśmy ze swojej strefy komfortu i podjęliśmy wiele odważnych decyzji.

Mówią że jedną z definicji piękna jest zdolność do ryzyka. Zadaliśmy więc sobie pytanie: Jak zachowalibyśmy się gdyby miał to być nasz ostatni tydzień życia i podjęliśmy wyzwanie. W rezultacie dwie osoby, które mało o sobie wiedziały wybrały się w piękną podróż przez życie – wyjechały razem na wycieczkę, przeprowadziły się do obcego miasta, zaczęły spełniać swoje marzenia i inspirować innych organizując wykłady i szkolenia z zakresu holistycznego podejścia do zdrowia.

Na naszej drodze napotkaliśmy na wiele przeszkód i zdaliśmy sobie sprawę, że nasze wewnętrzne blokady i programy często utrudniają nam bycie prawdziwym sobą. Wierzyliśmy, że odpowiedzi na nasze pytania może dostarczyć nam ktoś z zewnątrz. W pewnym momencie natrafiliśmy na mur i uświadomiliśmy sobie, że sami jesteśmy odpowiedzialni za życie, które sobie kreujemy i to my sami tworzymy iluzję, w której przyszło nam żyć.

Celem warsztatów jest stworzenie Ci przestrzeni do wsłuchania się w głos intuicji, rozpoznania przyczyn problemów i odkrycia swojego potencjału.

Nie oddawajmy już odpowiedzialności za nasze własne decyzje zewnętrznym autorytetom. Pora przejąć stery i stać się mistrzem przygody swojego życia!