Już we wtorek zapraszam do wysłuchania rozmowy z Arturem Janem Milickim. A jest to:

Mąż, ojczym, ojciec, człowiek na Ziemi, wolnomyśliciel, społecznik, przyrodnik, weganin, pasjonat wszystkiego co proste, naturalne, przyjazne dla ludzi, Ziemi, przyrody. Z wykształcenia ekonomista, informatyk, terapeuta. Z zamiłowania ogrodnik, ślusarz, zdun, naturalny budowlaniec (glino, słomo, drewno, kamienio-lepnik), archeolog doswiadczalny. Mieszka w ekowiosce, robi to co lubi i dużo czasu spędza z dziećmi, żoną, przyjaciółmi. Chadza boso, wiadrami czerpie wodę ze studni, a o porankach podgląda na bagnach żurawie, bieliki, bobry, bekasy, pliszki…
Chętnie służy pomocą w następujących dziedzinach:- Jako informatyk tworzy i optymalizuje strony internetowe.- Jako społecznik i zwolennik otwartej kultury angażuje sie w działania na rzecz tworzenia i umacniania lokalnych kooperatyw dążących do samowystarczalności.- Jako człowiek na Ziemi pomaga w procesach samouzdrawiania oraz w trwałym objęciu wewnętrznego szczęścia – stosuje i poleca “Pracę” Byron Katie.
http://milicki.wordpress.com/artur-jan-milicki
Rozmowa będzie nagrywana dzień wcześniej z uwagi na późną je porę dlatego jak masz pytania do naszego gościa, podeślij je proszę wcześniej.
By zagrzać Cię do tematu i wprowadzić do niego zapraszam do obejrzenia i wejścia na strony podane w opisie :
www.youtube.com/embed/BmJXVnO9mPU