„Wiemy, że możemy sprawić aby świat był lepszy. I kto musi wziąć na barki trud- nowi architekci- MY.”

Spotkanie z przygodą życia:
Od iluzji do wolności
Twoja rola w procesie globalnej transformacji świata

Więcej o spotkaniu i wejściówka do wygrania w audycji Spectrum Rozwoju już we wtorek!

 

photo 2

Ania Sośnierz i Mikołaj Rozbicki zapraszają na spotkanie:
Na naszych oczach realizuje się ogromna transformacja świata obejmująca wszystkie obszary naszego życia – społeczne, ekonomiczne, polityczne i moralne. Jednak te wielkie zmiany zaczynają się przede wszystkim w naszym wnętrzu, gdyż to właśnie indywidualna zmiana świadomości każdego z nas wpływa na to, co dzieje się obecnie na świecie. Majowie i inne starożytne kultury posiadające ogromny wgląd w tajniki czasu i wielkie kosmiczne cykle właśnie o tym mówiły w swych przekazach. Między rokiem 2008 a 2016 widzieli oni wielkie okno zmian dla ludzkości, w którym każdy z nas będzie musiał zmierzyć się z nową energią kreującą nową rzeczywistość.
Stara epoka energetycznie już się skończyła, rozpoczęła się nowa. Co to jednak dla nas oznacza? Jak odnaleźć się w tych nowych czasach? Dokąd prowadzą nas te zmiany i jakie mamy na nie wpływ?
Nasza obecna cywilizacja oparta była na koncepcjach materializmu, zamknięta w logice i umyśle. Dziś na wagę złota leży zrozumienie natury umysłu, jego funkcjonowania oraz programowania w jego prawidłowej relacji z naszym sercem, czyli intuicją oraz świadomością, która jest pierwotna względem wszystkiego. Świat ciała i emocji to kolejne sfery doświadczania, które wymagają dziś zrozumienia i uzdrowienia. Na tych właśnie polach zachodzi w świadomości ogólnoludzkiej ogromna transformacja starych wzorców funkcjonowania na zupełnie nowe. To jest właśnie zaczątek Nowej Cywilizacji, która wypłynie ze społecznych, globalnych zmian wartości moralnych, zmian postrzegania życia i istnienia, zmian priorytetów życiowych. W pewnym sensie wracamy do spuścizny mądrości i wiedzy naszej pradawnej cywilizacji, a jednocześnie budujemy nowe wzorce już kosmiczne.
Na „Spotkaniu z przygodą życia: Od iluzji do wolności„ dowiesz się o tym, jak: kreować własne życie, jak programować własny umysł oraz jak usuwać z niego szkodliwe programy, jak odróżnić intuicję od rozumu, jak realizować się w Nowej Epoce, jak zadbać o własną wewnętrzną harmonię i szczęście, jak zadbać o sferę ciała i emocji, także związanej mocno z żywieniem, jak prawidłowo rozumieć rolę wychowania dzieci w rozwoju każdej istoty, jak przestać się bać życia i je pokochać.
Zapraszamy!
17 marca 2013
Wrocław, ul. Kamieńskiego 10 B,
Godzina 11.00 – 18.00
(Z przerwą obiadową ustaloną na miejscu – żywienie we własnym zakresie)
Inwestycja 70zł
UWAGA przy wpłacie na konto do dnia 10.03.2013 wstęp wyniesie tylko 60zł, po tym terminie 70zł

Wpłaty rezerwacyjne wysokości na konto: 52 1090 1362 0000 0001 0081 4741
Informacje pod adresem mailowym: a.sosnierz@gmail.com oraz Tel. 506- 299 – 370

Dołącz do nas na facebook: http://www.facebook.com/events/544194225610899/

Czuj się swobodnie by udostępniać wiadomości o tym wydarzeniu, zaproś znajomych i bądź z nami!