Play

Ahoy załoganci, radiofalusy i mecenasi-sponsorzy Radia Na Fali!

Jeśli widzisz tego newsa to oznacza, że jesteśmy na nowym serwerze w Teksasie jednym z najbardziej zadymiarskich stanów USA. Liczyliśmy że przesiadka potrwa ok. 20 dni, ale dzięki przede wszystkim ojcowi technicznemu Minimalowi potrwało to 3 dni.

Większość problemów technicznych zawdzięczamy polskiemu providerowi hostingu, firmie nazwa.pl. Dodatkowo mieliśmy przez to 3x więcej pracy, gdyż ta niepoważna firma robiła wszystko, aby utrudnić nam życie. Dziękujemy jej za to, bo przyspieszyła naszą decyzję o definitywnym opuszczeniu Polski, jeśli chodzi o usługi internetowe.

Radio Na Fali dołoży wszelkich starań, aby Polska była przynajmniej na poziomie Teksasu – czyli jeśli Polska nie chce się zmienić, my przybliżymy Teksas do Polski! Nie będzie to jednak łatwe zadanie, więc jeśli chcecie nam pomóc możecie wpłacić nam na ten cel pieniądze po przez link Sponsoruj.

Wielkie dzięki dla wszystkich Sponsorów i tych co są z nami na fali, a nie pod nią.

Ps. Dziś (5. marca) o g. 15:30 czasu polskiego kolejna firma polska az.pl nagle, bez wcześniejszego ostrzeżenia zablokowała serwis Teoria Chaosu (powód: za duży transfer). Dziękujemy!

Ahoy,
Załoga Radia Na Fali